top of page

Hikaye

Güzel Anılarla Dolu Bir Dükkan

Merhabalar ben Selen, 

35 senedir dünyada, 20 senedir Beyoğlu'nda, 2 sene öncesine kadar 1 sene boyunca Meksika'da, 14 yaşıma kadar İzmir'de, bir aralar 6 ay Brezilya'da, yüksek lisans için bir sene Fransa'da, gezmek için 10 hafta Güney Amerika'da, zaman ve imkan oldukça Avrupa'da ender de olsa Asya'da bulundum. Tüm bulunduğum yerlerde en güzel anıları topladım. Sonra kürkçü dükkanına döndüm ve kendi dükkanımı açtım.

Oldukça küçük çaplı bir kermeste satmaya başladığım soslarımı, kendi kafamın dikine giderek işe çevirdim. Meksika'da yaşarken öğrendiğim yemekler ve yemek kültürü, orada yapıp sattığım reçeller, Brezilya'da tattığım yemekler, Fransa'da öğrendiğim satış yöntemleri, reklamcılık hayatımda öğrendiğim pazarlama teknikleri bir araya geldi ve Güzel Anılar Dükkanı'nı kurdu. 

IMG_7903.JPG
favicon.png

Acılar!

Sofralarınıza güzel anılar katmaya talip her damağa uygun acılı soslar, reçeller ve atıştırmalıklarla dolu dükkanın adı Güzel Anılar. Evet Güzel Acılar da çok güzel olurdu ama acılar gelip geçsin, geride hep güzel anılar kalsın. Önemli olan da bu değil mi? 

bottom of page