Hikaye

Güzel Anılarla Dolu Bir Dükkan

Merhabalar ben Selen, 

35 senedir dünyada, 20 senedir Beyoğlu'nda, 2 sene öncesine kadar 1 sene boyunca Meksika'da, 14 yaşıma kadar İzmir'de, bir aralar 6 ay Brezilya'da, yüksek lisans için bir sene Fransa'da, gezmek için 10 hafta Güney Amerika'da, zaman ve imkan oldukça Avrupa'da ender de olsa Asya'da bulundum. Tüm bulunduğum yerlerde en güzel anıları topladım. Sonra kürkçü dükkanına döndüm ve kendi dükkanımı açtım.

Oldukça küçük çaplı bir kermeste satmaya başladığım soslarımı, kendi kafamın dikine giderek işe çevirdim. Meksika'da yaşarken öğrendiğim yemekler ve yemek kültürü, orada yapıp sattığım reçeller, Brezilya'da tattığım yemekler, Fransa'da öğrendiğim satış yöntemleri, reklamcılık hayatımda öğrendiğim pazarlama teknikleri bir araya geldi ve Güzel Anılar Dükkanı'nı kurdu. 

Acılar!

Sofralarınıza güzel anılar katmaya talip her damağa uygun acılı soslar, reçeller ve atıştırmalıklarla dolu dükkanın adı Güzel Anılar. Evet Güzel Acılar da çok güzel olurdu ama acılar gelip geçsin, geride hep güzel anılar kalsın. Önemli olan da bu değil mi? 

Ne pişirsem?

Nasıl Kullansam?

Harika tarifler, yemek önerileri ve daha fazlası için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Kampanyalardan Haberdar Olun!

Yeni ürünler ve size özel teklifler için bültenimize kayıt olun.

Türkiye'nin Her Yerine Kargo

Özel Ambalaj ve Paketleme

%100 Güvenli Alışveriş

© 2020 Güzel Anılar Dükkanı. Tüm Hakları Saklıdır.

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember